Aile Spor Paketli limitsiz İnternet İle Birlikte Aylık 84 TL | Smartcell
D-Smart Kampanyaları
M E N Ü ve SAYFALAR

internetle birlikte dsmart
BİLGİ VE BAŞVURU FORMU


  KAMPANYA AVANTAJLARI
  Sınırsız, Kotasız İnternet + Aile Spor Paketi D-Smart keyfini istediğiniz zaman istediğiniz yerde yaşayabileceğiniz D-Smart GO HEDİYE! 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat İç kurulum bedeli hediye Aktivasyon bedeli hediye Yalın İnternet ücreti dahil HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği İlk Ay Mega Paket Kanalları ve Tüm Ek Paketler Hediye! D-Smart GO HEDİYE!
  KAMPANYA DETAYLARI
  Kampanya Koşulları nedir?
  Belirtilen fiyatlar ****** tarihine kadar yapılan yeni bireysel abonelik başvurularında 24 ay kullanım sözü ile geçerli aylık ücretlerdir.Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. 60 TL D-Smart aktivasyon bedeli, 192 TL D-Smart İnternet aktivasyon bedeli ve 120 TL D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir. Yalın internet istenmesi durumunda aylık ücreti 15 TL yerine 7 TL’dir ve yukarıdaki fiyatlara dahildir. Tercih edilebilecek en yüksek AKN (Adil Kullanım Noktası) seçeneği 200 GB’dır. Eve kadar fiber alt yapısında fiber modem ücretsizdir ve 200 TL değerinde yerinde kurulum hizmeti taahhüt kapsamında ücretsiz olarak sunulmaktadır. Diğer altyapılarda talep edilmesi durumunda, kablosuz VDSL modem için 7 TL aylık kullanım bedeli faturaya yansıtılır. Yeni yalın internet aboneliklerde 200 TL değerindeki yerinde kurulum hizmeti taahhüt kapsamında ücretsiz olarak sunulmaktadır.D-Smart uydu alıcısı, smart kart ve modemin mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart, kumanda ve modem haricindeki ekipman tüketiciye aittir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı, smart kartı ve varsa modemi 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (HD uydu alıcısı veya D-Fix için 300 TL, HD Plus uydu alıcısı için 530 TL, eve kadar fiber abonelerine tahsis edilen fiber modem için 250 TL, VDSL modem için 180 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık erişim ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri, D-Smart GO indirimleri, yalın internet erişim indirimleri ve yerinde kurulum ücreti aboneye faturalanacaktır. Alt yapı sağlayıcısının, ankastreye kadar bağlantı işlemini gerçekleştirmesinden sonra D-Smart veya alt yapı sağlayıcıdan kaynaklanmayan arızalar nedeniyle internet hizmetinin alınamaması durumunda abone talebine istinaden ücretsiz olarak sunulan 60 (altmış) TL değerindeki teknik servis hizmetinden yararlanılmış olması durumunda, abonelik boyunca verilen hediye ve indirim hesaplamalarına bu tutar da dahil edilecektir. Ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır. Sunulabilen internet hız maximum 10 mbpse ve AKN sınırı yoktur..Kampanya kapsamında belirtilen internet hızları garanti edilmemekte olup erişim hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedirD-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya D-Smart uydu alıcısı stoklarıyla sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

  AKN SONRASI HIZ NE OLACAK

  AKN (KOTA) SINIRI YOKTUR

  AİLE SPOR PAKETİ KANALLARI (Bu Pakete Hoşgeldin Paketi Kanalları ve Çocuk Paketi Kanalları Dahildir)
  AİLE SPOR PAKET HD KANALLAR
  Dsmart Paketleri
  Dsmart Paketleri
  AİLE SPOR DİĞER KANALLAR
  Dsmart Paketleri
  Dsmart Paketleri
  Dsmart Paketleri
  Dsmart Paketleri
  Dsmart Paketleri
  Dsmart Paketleri
  Dsmart Paketleri

  Aile Spor Paketli limitsiz İnternet

  Bu Sadece Futbol değil, Bu LaLiga!
  İspanya futbol ligi LaLiga, 3 yıl boyunca sadece D-Smart ve D-Smart GO’da!

   
  Voleybol Şampiyonlar Ligi!
  CEV voleybol şampiyonlar ligi ve temsilcilerimiz Eczacıbaşı Vitra, Fenerbahçe Opet, Vakıfbank, Halkbank ve nefes kesen mücadeleleri sadece D-Smart ve D-Smart GO’da!
   
  İspanya Basketbol Ligi!
  Avrupanın tartışmasız en iyi basketbol ligi İspanya basketbol ligi D-Smart ve D-Smart GO’da!
   
  NBA Basketbol Ligi!
  Dünyanın en iyi basketbol ligi NBA D-Smart ve D-Smart GO’da!
   
  F1 ve MOTO GP Heyecanı!
  Yarış tutkunlarının vazgeçemediği F1 ve MOTO GP heyecanı D-Smart ve D-Smart GO’da!
   
  Galatasaray ve Beşiktaş’ın Hazırlık Maçları!
  Galatasaray ve Beşiktaş’ın sezon öncesi hazırlık maçları sadece D-Smart ve D-Smart GO’da!
   
  Almanya Kupası!
  Almanya kupası 2019-2020 sezonundan itibaren 3 sezon D-Smart ve D-Smart GO’da!

  Aile Spor Paketli limitsiz İnternet, Aile Spor Paketli limitsiz İnternet, D-Smart Kampanyaları
  • 68 HD toplam 200’den fazla kanal
  • Seçkin Belgesel Kanalları
  • Uluslararası Haber Kanalları
  • Özel Çocuk Kanalları
  • Özel Yemek ve Müzik kanalları
  • Aktivasyon ve İç Kurulum Ücretsiz
  • Özel Spor Kanalları
  • İlk Ay Film Dizi Kanalları Hediye!
  • D-Smart GO Hediye!
   • Belirtilen fiyatlar yeni bireysel abonelik başvurularında 24 ay kullanım sözü ile geçerli aylık ücretlerdir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
   • D-Smart aktivasyon bedeli ve D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir. D-Smart uydu alıcısı ve smart kart mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir.
   • Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart ve kumanda haricindeki ekipman tüketiciye aittir.
   • Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı ve smart kartı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (D-Fix için 250 TL, HD Uydu Alıcısı için 500 TL ve HD+ Uydu Alıcısı (Kayıt cihazı dahil) için 1.425 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.
   • Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık hizmet ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri; aboneye faturalanacaktır, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır. D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Aile Spor Paketli limitsiz İnternet, Aile Spor Paketli limitsiz İnternet, D-Smart Kampanyaları

  • D-Smart GO Nedir?

   D-Smart GO internet üzerinden TV izleyebileceğiniz bir servistir. D-Smart Go Özeliği Cep Telefonu, Tablet, Bilgisayar ve Smart Tv lerde Kullanılabilmektedir

  • D-Smart GO’da neler izleyebilirim?

   D-Smart GO ile günlük yayın akışına bağlı kalmadan TV kanallarını izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz filmleri, tüm dünyada ses getiren dizileri, birbirinden heyecanlı maçları, vahşi yaşamı evinize getiren belgeselleri, haber, yemek, çocuk, müzik programlarını istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

   D-Smart GO’da sahip olduğunuz paket dahilindeki içerikleri izleyebilirsiniz. D-Smart GO paket detaylarına www.dsmartgo.com.tr/paketler adresinden ulaşabilirsiniz.

   D-Smart Kampanyaları Burada

  Aile Spor Paketli limitsiz İnternet

  Aile Spor Paketli limitsiz İnternet tv Kampanyaları

  Aile Spor Paketli limitsiz İnternet

  D-Smart
  +902162120926
  İletişim
  905524347272