D-Smart Film Dizi Paketi Aylık 29 TL | D-Smart Kampanyaları
D-Smart Kampanyaları
M E N Ü ve SAYFALAR

BİLGİ VE BAŞVURU FORMU


  Dsmart Paketleri
  Dsmart Paketleri
  Dsmart Paketleri
  Dsmart Paketleri
  Dsmart Paketleri

  D-Smart Film Dizi Paketi

  • 81 HD, Toplam 215’den Fazla Kanal
  • HD Film Kanalları
  • Premium Dizi Kanalları
  • İlk 6 Ay Belgeselsever + Eğlencesever Ek Paketi Hediye!
  • Abone Olunan Ay ve Sonraki İlk Ayın Bedeli Ücretsiz
  • Aktivasyon ve İç Kurulum Ücretsiz
  • D-Smart GO Hediye!
  • Belirtilen fiyatlar yeni bireysel abonelik başvurularında 24 ay kullanım sözü ile geçerli aylık ücretlerdir.

   Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. D-Smart aktivasyon bedeli ve D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir. D-Smart uydu alıcısı ve smart kart mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart ve kumanda haricindeki ekipman tüketiciye aittir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı ve smart kartı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (D-Fix için 250 TL, HD Uydu Alıcısı için 500 TL ve HD+ Uydu Alıcısı (Kayıt cihazı dahil) için 1.425 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.

   Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık hizmet ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri; aboneye faturalanacaktır, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında abonelik dondurma hizmeti verilememektedir.

   D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  D-Smart Film Dizi Paketi, D-Smart Film Dizi Paketi, D-Smart Kampanyaları

  • D-Smart GO Nedir?

   D-Smart GO internet üzerinden TV izleyebileceğiniz bir servistir. D-Smart Go Özeliği Cep Telefonu, Tablet, Bilgisayar ve Smart Tv lerde Kullanılabilmektedir

  • D-Smart GO’da neler izleyebilirim?

   D-Smart GO ile günlük yayın akışına bağlı kalmadan TV kanallarını izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz filmleri, tüm dünyada ses getiren dizileri, birbirinden heyecanlı maçları, vahşi yaşamı evinize getiren belgeselleri, haber, yemek, çocuk, müzik programlarını istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

   D-Smart GO’da sahip olduğunuz paket dahilindeki içerikleri izleyebilirsiniz. D-Smart GO paket detaylarına www.dsmartgo.com.tr/paketler adresinden ulaşabilirsiniz.

   D-Smart TV Kampanyaları Burada

  D-Smart Film Dizi Paketi Kampanyası Başvuru

  D-Smart Film Dizi Paketi

  D-Smart
  +902162120926
  İletişim
  905524347272