D-Smart Yan Oda Kampanyası Hakkında Bilgiler Burada
D-Smart Kampanyaları
M E N Ü ve SAYFALAR

BİLGİ VE BAŞVURU FORMU


  Dsmart Paketleri

  Yan Oda Kampanyası
  Evinde D-Smart Yan Oda olanlar seçim yapmak zorunda kalmaz, istediği programı istediği odada izler.

  • İndirimli fiyatlar ile yan oda aboneliği
  • Aktivasyon bedeli hediye
  • İç kurulum bedeli hediye
  • HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriğiYan Oda aboneliği, HD kalitesi ve avantajlı fiyatlarla D-Smart’ta.
  • Kampanyadan mevcut D-Smart aboneleri yan odalarına D-Smart aboneliği alarak faydalanabilir. En fazla 1 adet indirimli yan oda aboneliği alınabilir.Kampanyada yanoda aboneliğindeki paketi, ana abonelikteki paketten büyük olamaz, böyle olduğu durumda yan oda indirimi alınmaz.
  • D-Fix D-Smart (Cam Modül) Nedir ?
   D-Smart Cam Modül Nedir ? Modül girişli ( cı slotu ) olan bütün hd veya sd uydu alıcılarında çalışan ve D-Smart platformunda üyesi olduğunuz veya satın aldığınız paketin içeriğindeki şifreli kanalların şifrelerini çözmeye yarayan bir üründür.CAM (Conditional Acces Module-Koşullu Erişim Birimi) ait olduğu platformun Smartcard’ını çalıştıran, şifreleme sistemini çözen modülüdür.

   D-Fix Ne İşe Yarar ? birlikte kullanıldığı smart card’a operatör tarafından gönderilen onay mesajlarının, izin verdiği ölçüde servislerin şifresini çözmeye yarar.

   D-fix’i mevcut uydu alıcımla kullanabilir miyim?   evet cı gırısı olan sd, hd, pvr tüm uydu alıcılarında kullanılabılır. .

   D-fix’i dahili uydu alıcısı bulunan televizyonda kullanabilir miyim? text=”Evet cı slot girişli ve dahili uydu alıcısı bulunan bütün televizyon markalarında D-Fix (cam modul) kullanılabilir. Uydu alıcılarında olduğu gibi dsmart paketlerindeki şifreli D-Smart kanallarının şifrelerini çözerek televizyonlarda dsmart platformu paketlerini izleme imkanı sunar.

   D-Smart HD Nedir ? Aylık ödemeli d-smart hd HD teknolojisi ile yayımlanan yayınları evinize getiren uydu alıcısıdır. d-smart HD ile HD kanalları yüksek çözünürlük ile izler ve mükemmel bir TV izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.D-Smart paket içeriklerindeki dsmart hd kanallrı gün geçtikle çoğalmakta ve hd kalitesinde tv keyfini dsmart üyelerine sunmaktadır.

   HD+plus Nedir ? Dsmart HD+ eğlence dünyanızı evinize getiriyor.
   D-Smart HD+ kendi içinde hafızası bulunan bir cihazdır.dsmart hd+(plus) ile dilediğiniz programları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, geri ve ardından ileri alabilir, istediğiniz zaman canlı yayın zamanına ulaşabilir, aynı anda iki yayını kaydedebilirsiniz. D-VD Club’a abone olarak kumandadaki VOD tuşu ile cihazınıza otomatik olarak yüklenen programları, spor karşılaşmalarını, dizilerin tüm bölümlerini, bazı özel programları izleyebilirsiniz ayrıca dsmart blue özelliğide D-Smart HD + ( plus ) ta mevcuttur d-smart hd plus uydu alıcılarını kullanabilmek için türksat çanak anten sisteminden 2. hat gereklidir.d-smart smzrt city merkezi uydu sistemi kurulu olan toplu konut veya sitelerde 2. anten kablosuna gerek yoktur. HD+plus uydu alıcılarını kullanabilmek için çanak anten sisteminden veya merkezi uydu sisteminden bir birinden bağımsız iki anten kablosu ( hattı ) olması gerekmektedir

  D-Smart Yan Oda, D-Smart Yan Oda, D-Smart Kampanyaları

  • D-Smart GO Nedir?

   D-Smart GO internet üzerinden TV izleyebileceğiniz bir servistir. D-Smart Go Özeliği Cep Telefonu, Tablet, Bilgisayar ve Smart Tv lerde Kullanılabilmektedir

  • D-Smart GO’da neler izleyebilirim?

   D-Smart GO ile günlük yayın akışına bağlı kalmadan TV kanallarını izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz filmleri, tüm dünyada ses getiren dizileri, birbirinden heyecanlı maçları, vahşi yaşamı evinize getiren belgeselleri, haber, yemek, çocuk, müzik programlarını istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

   D-Smart GO’da sahip olduğunuz paket dahilindeki içerikleri izleyebilirsiniz. D-Smart GO paket detaylarına www.dsmartgo.com.tr/paketler adresinden ulaşabilirsiniz.

   D-Smart TV Kampanyaları Burada

  D-Smart Yan Oda Güncel Fiyat Listesi

  D-Smart Yan Oda Başvuru

  D-Smart Yan Oda Kampanyaları

  D-Smart
  +902162120926
  İletişim
  905524347272