Hoşgeldin Paketi D-Smart Aylık 19 TL Hepsi HD Kanal
D-Smart Kampanyaları
M E N Ü ve SAYFALAR

D-SMART HOŞGELDİN PAKETİ KANALLAR
Dsmart Paketleri
Dsmart Paketleri
Dsmart Paketleri
Dsmart Paketleri
Dsmart Paketleri
Dsmart Paketleri Basvuru
Dsmart Paketleri Basvuru
Dsmart Paketleri Basvuru
Dsmart Paketleri Basvuru

D-FİX D-SMART (CAM MODÜL) NEDİR ?  D-Smart Cam Modül Nedir ? Modül girişli ( cı slotu ) olan bütün hd veya sd uydu alıcılarında çalışan ve D-Smart platformunda üyesi olduğunuz veya satın aldığınız paketin içeriğindeki şifreli kanalların şifrelerini çözmeye yarayan bir üründür.

CAM (Conditional Acces Module-Koşullu Erişim Birimi) ait olduğu platformun Smartcard’ını çalıştıran, şifreleme sistemini çözen modülüdür.

D-FİX NE İŞE YARAR? birlikte kullanıldığı smart card’a operatör tarafından gönderilen onay mesajlarının, izin verdiği ölçüde servislerin şifresini çözmeye yarar

D-FİX’i MEVCUT UYDU ALICIMLA KULLANABİLİR MİYİM? evet cı gırısı olan sd, hd, pvr tüm uydu alıcılarında kullanılabılır.

D-FİX’i DAHİLİ UYDU ALICISI BULUNAN TELEVİZYONUMDA KULLANABİLİR MİYİM? Evet cı slot girişli ve dahili uydu alıcısı bulunan bütün televizyon markalarında D-Fix (cam modul) kullanılabilir. Uydu alıcılarında olduğu gibi dsmart paketlerindeki şifreli D-Smart kanallarının şifrelerini çözerek televizyonlarda dsmart platformu paketlerini izleme imkanı sunar.”

D-Smart HD Nedir ? Aylık ödemeli d-smart hd HD teknolojisi ile yayımlanan yayınları evinize getiren uydu alıcısıdır. d-smart HD ile HD kanalları yüksek çözünürlük ile izler ve mükemmel bir TV izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.D-Smart paket içeriklerindeki dsmart hd kanallrı gün geçtikle çoğalmakta ve hd kalitesinde tv keyfini dsmart üyelerine sunmaktadır.

HD+plus Nedir ? Dsmart HD+ eğlence dünyanızı evinize getiriyor.
D-Smart HD+ kendi içinde hafızası bulunan bir cihazdır.dsmart hd+(plus) ile dilediğiniz programları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, geri ve ardından ileri alabilir, istediğiniz zaman canlı yayın zamanına ulaşabilir, aynı anda iki yayını kaydedebilirsiniz. D-VD Club’a abone olarak kumandadaki VOD tuşu ile cihazınıza otomatik olarak yüklenen programları, spor karşılaşmalarını, dizilerin tüm bölümlerini, bazı özel programları izleyebilirsiniz ayrıca dsmart blue özelliğide D-Smart HD + ( plus ) ta mevcuttur d-smart hd plus uydu alıcılarını kullanabilmek için türksat çanak anten sisteminden 2. hat gereklidir.d-smart smzrt city merkezi uydu sistemi kurulu olan toplu konut veya sitelerde 2. anten kablosuna gerek yoktur. HD+plus uydu alıcılarını kullanabilmek için çanak anten sisteminden veya merkezi uydu sisteminden bir birinden bağımsız iki anten kablosu ( hattı ) olması gerekmektedir”

Hoşgeldin Paketi HD veya D-Fixle Nereden Satın Alabilirim?” 0216 526 25 25 Telefon Numarası Arayarak Aylık Ödemeli veya NakitTaksitli Satın Alabilirsiniz.”

Hoşgeldin Paketi D-Smart

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Smart
+902162120926
İletişim
905524347272