D-Smartlı İnternet Kampanyaları | D-Smartla Birlikte İnternet
D-Smart Kampanyaları
M E N Ü ve SAYFALAR

D-Smartlı İnternet, D-Smartlı İnternet, D-Smart Kampanyaları

D-Smartlı İnternet / D-Smart GO nedir?

D-Smart GO ile günlük yayın akışına bağlı kalmadan istediğiniz zaman istediğiniz yerde D-Smart paketiniz dahilindeki zengin D-Smart içeriğine televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan erişim sağlayabilirsiniz. Video anlatım için tıklayın.

D-Smart GO’yu kimler izleyebilir?

D-Smart GO’yu yalnızca D-Smart GO ek paketi sahibi D-Smart aboneleri izleyebilir.

D-Smart GO’da neler izleyebilirim?

D-Smart TV paketiniz kapsamındaki film, dizi, spor, canlı yayın, belgesel, çocuk içeriklerine D-Smart GO ’dan ulaşabilirsiniz.

D-Smart GO’ya uydu alıcısı üzerinden nasıl erişebilirim?

D-Smart GO’ya televizyonunuzdan erişim sağlamak için ethernet kablosunun bir ucunu D-Smart uydu alıcınıza diğer ucunu internet hizmeti alınan modeme bağlayın. D-Smart kumandanızda yer alan GO tuşuna basıp D-Smart GO’ya giriş yapabilirsiniz.

D-Smart GO’ya web’den ve uygulama üzerinden nasıl erişebilirim?

D-Smart Online İşlemler kaydınız tamamlanmış ve ilgili hesabın eklenmiş olması durumunda D-Smart Online İşlemler kullanıcı adınız ve şifreniz ile www.dsmartgo.com.tr ‘ye “Üye Girişi” ekranından giriş yapabilirsiniz.

Online İşlemler kaydı tamamlanmamış ya da hesap ekleme yapılmamış olması durumunda www.dsmartgo.com.tr ‘ye girerek “Kayıt Ol” ekranından bilgi girişinizi yapmanız gerekmektedir.

Kayıt sırasında girmiş olduğunuz TC Kimlik No ve Cep Telefon numaranız D-Smart üyeliğinizde kullanılan bilgilerle aynı olmalıdır. Bilgileriniz aynı değilse 0850 266 0 266 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Kayıt işlemleriniz tamamlandıktan sonra kayıt sırasında kullandığınız e-posta ve şifreniz ile üye girişi yaparak D-Smart GO dünyasına erişebilirsiniz. .

D-Smart GO’yu kullanabilmek için D-Smart GO ek paketini almam gerekir mi?

• D-Smart GO özellikli uydu alıcı (D-Smart HD+) modelleri;

HDR-2002S, TDC830NDGX, TDS866NDGX

• D-Smart GO ek paketi alarak D-Smart GO özelliğini aktif hale getirebileceğiniz uydu alıcı modelleri;

DS830NDS, DSI724DST, DSI729DST, DZS3002NDS, HBR-2002S, S7560

• Mega paketi kullanan üyelerimiz D-Smart GO’ya ücretsiz olarak cep telefonu, bilgisayar ve tabletlerinden erişim sağlayabilirler.

D-Smart uydu alıcınızı ilk kez çalıştırıyorsanız karşınıza “Yeni Kurulum” ekranı gelecektir. Ayarlarınızı kişisel zevkinize göre kumandanızın yön tuşları yardımıyla seçin ve kumandanızın “OK” tuşuna basınız. (Fabrika ayarlarına dönen cihazınızın kurulumu için de aynı adımlarla ilerleyebilirsiniz.)

• Diğer D-Smart üyeleri ise D-Smart GO’ya dilerse 12 ya da 24 ay taahhütle aylık 3 TL’ye dilerse taahhütsüz olarak 5TL’ye sahip olabilirler.

D-Smartlı İnternet

D-Smart
+902162120926
İletişim
905524347272