Mega Paket Paket Paketi Aylık 52 TL Yerine 39 TL | D-Smart
D-Smart Kampanyaları
M E N Ü ve SAYFALAR


MEGA PAKET HD KANALLAR
Dsmart Paketleri
Dsmart Paketleri
MEGA PAKET DİĞER KANALLAR
Dsmart Paketleri
Dsmart Paketleri
Dsmart Paketleri

Yüzlerce İçerik Elinizin Altında
Filmden diziye, belgeselden spora, eğlenceden çocuk kanallarına televizyon keyfini doyasıya yaşayın!

Mega Paket

Mega Paket

Mega Paket / Belirtilen fiyatlar yeni bireysel abonelik başvurularında 24 ay kullanım sözü ile geçerli aylık ücretlerdir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. D-Smart aktivasyon bedeli ve D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir. D-Smart uydu alıcısı ve smart kart mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart ve kumanda haricindeki ekipman tüketiciye aittir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı ve smart kartı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (HD Uydu Alıcısı ya da D-Fix için 150 TL, HD+ Uydu Alıcısı (Kayıt cihazı dahil) için 250 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.

Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık hizmet ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri; aboneye faturalanacaktır, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır.

D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

mega paket Kampanyası Güncel Fiyat Listesi

Mega Paket Kampanyası Başvuru

Mega Paket Kampanyaları Yeni

D-Smart Kampanyaları

D-Smart GO nedir?

D-Smart GO ile günlük yayın akışına bağlı kalmadan istediğiniz zaman istediğiniz yerde D-Smart paketiniz dahilindeki zengin D-Smart içeriğine televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan erişim sağlayabilirsiniz. Video anlatım için tıklayın.

D-Smart GO’yu kimler izleyebilir?

D-Smart GO’yu yalnızca D-Smart GO ek paketi sahibi D-Smart aboneleri izleyebilir.

D-Smart GO’da neler izleyebilirim?

D-Smart TV paketiniz kapsamındaki film, dizi, spor, canlı yayın, belgesel, çocuk içeriklerine D-Smart GO ’dan ulaşabilirsiniz.

D-Smart GO’ya uydu alıcısı üzerinden nasıl erişebilirim?

D-Smart GO’ya televizyonunuzdan erişim sağlamak için ethernet kablosunun bir ucunu D-Smart uydu alıcınıza diğer ucunu internet hizmeti alınan modeme bağlayın. D-Smart kumandanızda yer alan GO tuşuna basıp D-Smart GO’ya giriş yapabilirsiniz.

D-Smart GO’ya web’den ve uygulama üzerinden nasıl erişebilirim?

D-Smart Online İşlemler kaydınız tamamlanmış ve ilgili hesabın eklenmiş olması durumunda D-Smart Online İşlemler kullanıcı adınız ve şifreniz ile www.dsmartgo.com.tr ‘ye “Üye Girişi” ekranından giriş yapabilirsiniz.

Online İşlemler kaydı tamamlanmamış ya da hesap ekleme yapılmamış olması durumunda www.dsmartgo.com.tr ‘ye girerek “Kayıt Ol” ekranından bilgi girişinizi yapmanız gerekmektedir.

Kayıt sırasında girmiş olduğunuz TC Kimlik No ve Cep Telefon numaranız D-Smart üyeliğinizde kullanılan bilgilerle aynı olmalıdır. Bilgileriniz aynı değilse 0850 266 0 266 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Kayıt işlemleriniz tamamlandıktan sonra kayıt sırasında kullandığınız e-posta ve şifreniz ile üye girişi yaparak D-Smart GO dünyasına erişebilirsiniz. .

D-Smart GO’yu kullanabilmek için D-Smart GO ek paketini almam gerekir mi?

• D-Smart GO özellikli uydu alıcı (D-Smart HD+) modelleri;

HDR-2002S, TDC830NDGX, TDS866NDGX

• D-Smart GO ek paketi alarak D-Smart GO özelliğini aktif hale getirebileceğiniz uydu alıcı modelleri;

DS830NDS, DSI724DST, DSI729DST, DZS3002NDS, HBR-2002S, S7560

• Mega paketi kullanan üyelerimiz D-Smart GO’ya ücretsiz olarak cep telefonu, bilgisayar ve tabletlerinden erişim sağlayabilirler.

• Diğer D-Smart üyeleri ise D-Smart GO’ya dilerse 12 ya da 24 ay taahhütle aylık 3 TL’ye dilerse taahhütsüz olarak 5TL’ye sahip olabilirler.

D-Smart